Rajka | Realitycity
Vyhľadávanie
V ponuke je 25 nehnuteľností.

Nebojte sa bývať v Maďarsku

Pretože rozumieme vašim pocitom z neznámeho prostredia, všetko potrebné vykomunikujeme a vybavíme za vás.

Rajku a okolie si zamilujete, nájdete pokoj a kľud s blízkou a bezproblémovou dostupnosťou do Bratislavy, za príjemné ceny nehnuteľností a energií. Vysnívajte si už dnes grilovanie vo vlastnej záhradke! 

Rajka /nem. Ragendorf/ je obec v Maďarsku, v bezprostrednej blízkosti Bratislavy, asi 2 kilometre od mestskej časti Čunovo, 5 kilometrov od mestskej časti Rusovce, 2,5 kilometra od dedinky Bezenye a 4 kilometre od rakúskej obce Deutsch Jahrndorf. Rajka má cca 3000 obyvateľov, žijú tu Maďari, Nemci, Chorváti, Česi, Slováci. V súčasnosti žije v Rajke okolo 1200 /údaj k 1.5.2012/ slovensky hovoriacich ľudí, väčšina z nich neovláda maďarský jazyk. Rajka má kompletnú občiansku vybavenoť. V Rajke je plné pokrytie signálu mob. operátora Orange, T-Mobile aj O2 zo SR, na anténu alebo SKT sa dajú chytiť slovenské programy a v obci je aj internet. 

Pri kúpe nehnuteľností Vám v rámci realitnej činnosti v Maďarsku zabezpečíme kompletný obchodný, predajný i popredajný servis:

  • všetky dokumenty potrebné k vlastneniu nehnuteľnosti vybavíme za vás
  • poskytujeme služby vlastného právnika, ako aj finančného poradcu, dizajnéra
  • prekladáme, tlmočíme, hovoríme slovensky, maďarsky, anglicky, nemecky
  • po kúpe nehnuteľnosti vás nenecháme trápiť sa v cudzom prostredí, ale zabezpečíme a dotiahneme všetky potrebné úkony, ako je prepis vody, elektriny, plynu, odvoz smetí, ... ale napr. aj nahlásenie detí do jasličiek, či škôlky
  • staviame nové, rekonštruujeme staré, podieľame sa na výstavbe menších aj väčších stavebných projektov

Komunikujeme nonstop celý týždeň, cez víkend i vo sviatok, odpovieme na každú vašu otázku. Poskytovanými službami zaručujeme vašu spokojnosť!